Yeni Skoda Superb İlk Kez Görüntülendi

Geçen yaz 2019 Superb prototip testi görülmüştü ve şimdi daha da net fotoğraflar açığa çıktı. Fotoğrafçılarımız tarafından beş kapılı liftback versiyonunda tespit edilen Superb, ön farların, ızgara ve tamponun son şeklini gizleyen çok hafif kamuflaj özelliğine sahip. Fotoğraflara bakılırsa değişikliklerin çok önemli olmayacağı oldukça açık. Farlar muhtemelen yeni bir LED imzasıyla güncellenecek ve ızgara markanın en yeni konseptlerinden ilham alacaktır. Bu çekimlerde, tampon biraz daha agresif görünüyor ve sis lambalarının eğik konumunda.
Arkada, lambalar yeni LED lambalar kullanılmış ve bu lambaları bağlayan bir bant göze batıyor. Bu, Chinese Superb’deki gibi bir krom şerit veya otomotiv endüstrisindeki en son trende uygun bir ışık şeridi olabilir. Bazı yeni boya renkleri ve alaşım jantlar da gelecektir.

İç mekana gelince, daha derli toplu bir konsol ve daha büyük bilgi-eğlence ekranları,aynı dev yolcu alanı ve hanga gibi bir bagaj bekliyoruz.

Motor bölümünde söylentiye göre, Skoda Superb, tıpkı platform kardeşi VW Passat gibi bir hibrit versiyon kazanacak. Benzin-elektrikli hibrid, toplam 218 PS (215 hp) güç ve toplam elektrik menzili 50km için Passat GTE deki 1.4 litrelik turboşarjlı dört silindirli bir motoru elektrik motoru kullanılacak. Hibritin yanı sıra, yeni 1.5 TSI ve silindir devre dışı bırakma teknolojisine sahip benzinli ve dizel motorlar da kullanılacak. 2019 Skoda Superb, yaz aylarında teslimatlarla Mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtalacak.

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla