HABER/RENAULT SCENİC VE YENİ YÜZÜ

2017 Paris Motorshow öncesi tüm hazırlıklar devam ediyor.Burada bir çok marka gibi Renault’ta yeni modelleriyle kullanıcıların aklını çelmeye çalışacak.
Bugün karizmasıyla geniş ailelerin aklını çelen Scenic’i konuşacağız. Biliyorsunuz ki Reanult Scenic ülkemizde tutulan bir modeldi zaten Renault tutuyor. Renault Scenic’in tasarımından devam edersek Reanult’un son zamanlarda ki karizma tasarımlarından o da nasibini almış. Ve 20 inçlik jantlarıyla gerçekten yukarıda da dediğim gibi geniş ailelerin aklını çelecek gibi.

Donanımlarına gelecek olursak 12 hoparlörlü Bose müzik sistemi, park asistanı, head-up display ekranı,panaromik sunroof, yaya algılama sistemi, ısıtmalı&masajlı ön  kotukları ve bundan daha fazlası Renault Scenic ve kardeşi Renault Grand Scenic’te sunuluyor. Multimedya sisteminde ise Renault’un R Link adı verdiği yazılım sisteminin 2. nesli R Link 2 ismi ile Scenic’te baş gösterecek.

2017 Renault Scenic Ekim ayında Fransa’da satışa sunulacak. Ülkemizde stışa sunulacağı tarih hakkında henüz kesin bir bilgi yok. Son olarak motor şanzıman gelirsek, diğer modellerdeki motor şanzıman kombinleri ile geleceği düşünülüyor.

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla