HABER/ LAND ROVER DISCOVERY KAMUFLAJLARIYLA BİRLİKTE YAKALANDI

 Yeni Land Rover Discovery İngiltere’de test edilirken yakalandı.
Discovery daha öncede test edilirken yakalanmıştı fakat bu haberimizde araç daha az kamuflaja sahip.Tasarım konusunda araç, kardeşi olan Discovery Sport’a oldukça benzeyecek. Yinede belirtmem gereken bir durum var aracın arka ve ön far grubu tasarımları Discovery Sport’dan farklı olacak.

 Aracın iç mekanına geçersek çok az miktarda kamuflaj burda da bizleri karşılıyor.Araç kardeşi Discovery Sport’dan çok büyük bir farklılığa iç mekan konusunda sahip olmayacak. Yani kısaca JLR grubunun geleneksel iç mekan tasarımına sahip olacak. Aracın üst donanımlarında ise standart olarak, 10.2 inç dokunmatik ekran ve Incontrol Touch Pro bilgi eğlence sistemi bulunacak.

 Prototip aracın motoru hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz fakat 4 silindirli ve 6 silindirli motorlara sahip olacak. Yani JLR ailesinin motorlarına sahip olacak. Eğer normal versiyon sizin için yeterli olmazsa 2018’de aracın SVX adlı offroad’a daha yatkın olan modeli tercih edebileceksiniz. Bu modelde de lazer tarama sistemi bulunacak. Bu sistem aracın bilgisayarlarına süspansiyonu ve şanzımanı yol koşuluna göre ayarlama emrini verecek.

 Yeni Discovery, Paris Otomobil Fuarında tanıtılacak. Aracın satışlarına ise 2016 sonu gibi başlanacağı düşünülüyor.

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla