HABER/ LANCER EVOLUTION YOKSA BİR U DÖNÜŞÜMÜ YAPACAK?

 
       Efsane Japon Evo serisinin on birincisi mi geliyor? Basına düşen bazı fotoğraflar bu tutkulu serinin geri mi döneceği sorusunu akla getirmiyor değil. Biliyorsunuz ki güçlü japon markası Mitsubishi Lancer Evo serisini onuncu nesline kadar başarıyla getirdikten sonra üretimini durdurma kararı almıştı ve son olarak “THE LANCER EVOLUTION FINAL EDITION” isimli sınırlı sayıda üretilecek olan bu modelle beraber son noktayı koymuştu.
Tabiki bu haber evo severlerin kalbine adeta bir hançer gibi saplanmıştı ta ki basına bazı fotoğraflar sızana dek. Bu fotoğraflar kalplerinde evo tohumları saklı olan tutkunlar için adeta yeniden bir umut ışığı olmuştu.
   

   
                                      (THE LANCER EVOLUTION FINAL EDITION)

      Eğer 11. nesil köpekbalığına gelecek olursak model oldukça cazibeli duruyor modelinin teknolojik görünümünü söylemezsem hakikaten ayıp ederim.  Fotoğrafa baktığımızda ön ızgaranın rakiplerine ve segmentine göre oldukça geniş olduğunu görebiliyoruz, hiç şüphesiz ön ızgarayı büyültme işlemi son zamanlarda markaların sıragelen makyaj yöntemlerinden biri. Modelin alt yapısında bir değişilik olacağı düşünülmüyor. Modelin arka kısmında büyükçe bir kanat ve hava girişleri yer alacak. Tekrardan arka kısımda karbon destekli bir difüzör ve çift çıkışlı çok canlar yakacak egzozlar olacak.
Üzücü haberi en son vermek istedim Mitsubishi Lancer Evolution serisinin 11. neslinin üretilip üretilmeyeceği henüz kesin değil fakat tüm araba tutkunlarının üretilmesinden yana olduklarını düşünüyorum.

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla