HABER/ HYUNDAI İ30’UN İLK İPUÇLARINI VERDİ

 Hyundai C segmentinde bulunan ve başarılı bir model olan İ30’un ilk ipuçlarını verdi. Bu ipuçlarından aracın daha modern, kaliteli ve elit bir anlayışı simgeleyeceğini anlıyoruz.
Aracın dünya lansmanı ekim ayında açılacak olan Paris Otomobil Fuarı’nda yapılacak.Yeni İ30 tamamiyle Avrupa’da geliştirildi. Avrupa’daki müşterilerin istekleri göz önüne alındı.

 Hyundai Motor Grubu Baş Tasarımcısı Peter Schreyer yeni İ30 hakkında şunları kaydetti” Herkese hitap eden yeni bir otomobil üretirken sadece müşteri odaklı düşünmedik. Çok daha geniş bir alanda, çeşitli beğenileri ve görüşleri olan insanlar üzerinde durarak bu modelimizi gün yüzüne çıkardık. Tasarım dilinde tamamen doğal olan ve akıcı çizgilere yer verdiğimiz yeni İ30, zarif gövde yapısı sayesinde Hyundai dizayn felsefesini de bambaşka bir boyuta taşıyor. Yeni basamaklı ızgara tasarımı sayesinde bu değişimi vurgulamak istiyoruz”

 Yeni İ30 güvenlik ve konfor alanında marka adına yepyeni bir çağın başladığını temsil edecek. Yükseltilmiş kalite hissiyatı, üstün donanımlar, daha etkili güç üniteleri ve aktarma organlarıyla öne çıkacak.

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla