HABER/ 2017 HONDA CIVIC HATCHBACK TANITILDI

      Geçen günlerde Honda Civic Hatchback’in kamuflajsız görüntülendiğini ve bu yıl içinde tanıtılacağının haberini sizlerle paylaşmıştık. Bu haberimizde ise tanıtılan Civic Hatchback’i görüyoruz.

      Yeni Civic vahşi göründüğü kadar da, eğimli tavanı ve yukarı doğru yükselen bel çizgisiyle kullanışlı bir otomobil olacağını belli ediyor. Honda bu arcaın sınıfındaki en iyi bagaj hacmine sahip olduğunu söylüyor ama net bir değer vermiyor. Tüm Civic Hatchback modellerde 1.5 litrelik, 4 silindirli motor yer alacak ve bu motorun iki güç seçeneği olacak. LX, EX ve EX-L modelleri 175 bg ve 220 Nm torka sahip olacak, Sport ve Sport Touring modelleri ise ortadan çıkışlı egzozu sayesinde 180 bg ve 220 Nm torkla geliyor. LX, Sport ve EX altı ileri manuel şanzımanla alınabilirken, CVT şanzıman diğer Civic modellerinde alınabiliyor olacak

     Yeni Civic Hatchback  donanım seviyesi olarak bir hayli zengin tutulmuş. LX donanımı dışında tüm modellerde Honda Display Audio ekranı standart olarak sunuluyor, bunun dışında ısıtmalı ve elektrikli koltuklar ve uzaktan kumandalı start gibi donanımlar da alınabiliyor. Honda Sensing aktif güvenlik ekipmanıysa maalesef ekstra ücret karşılığında sunuluyor. Sport Touring modelindeyse standart olarak LED farlar, ısıtmalı arka koltuklar gibi donanımlar sunulmakta.

     Type-R konusunda ise henüz tam net bir bilgi elimizde yok. Ama hazırlandığına ve 2017 içinde tanıtılacağına dair söylentiler mevcut.

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla